Yeni Sanayi Mahallesi 519. Sokak B/7 Blok No:2
Nazilli/Aydın
0256 316 16 25
Pzt-Cuma , 08:30 - 18.30
Cumartesi , 08:30 - 13.00
egeform09@hotmail.com

Anlaşmalı Matbaa

EGEFORM MATBACILIK  Anlaşmalı Matbaa Hizmetleri

Fatura – Sevk İrsaliyesi – Gider Pusulası – Perakende Satış Fişi – Serbest Meslek Makbuzu – Reçete – Taşıma İrsaliyesi – Toplu Taşıma İrsaliyesi – Günlük Müşteri Listesi – Dip koçanlı Yolcu Taşıma Bileti – Yolcu Listesi – Müstahsil Makbuzu – Dip Koçanlı Giriş Bileti – Dip Koçanlı Perakende Satış Fişi – İrsaliyeli Fatura – Ambar Tesellüm Fişi – Adisyon Tipi Perakende Satış Fişi – Döviz Satım Belgesi – Sigorta Komisyon Gider Belgesi – Ödünç Sözleşmesi – Özel Fatura – Fatura/Çek – Yolcu Bileti – Sigorta Poliçeleri – Ek Belgeler(Zeyilnameler) – Orman Koop. Ödeme Cetveli – Giriş Bileti – Adisyon – Döviz Alım Belgesi – Bilgi Formu ve Tutanak – Kıymetli Maden Satım Belgesi – Kıymetli Maden Alım Belgesi ” gibi resmi evrakların basımı, dağıtımı ve çoğaltılmasına, incelendikten sonra maliye tarafından yeterli görülerek izin verilmiş olan matbaalar Anlaşmalı Matbaa firmaları olarak adlandırılır.

Maliye, matbaa ile anlaşma yapması ve resmi evrakların basımına izin vermesi için öncelikle müracaat ta bulunan matbaanın makine teşkilatının yeterli bulunması, özgeçmişinde sabıka bulunmaması gibi özellikler istemekle beraber matbaalardan belli bir miktarda teminat mektubu, ya da nakit para blokesi alır ve kriterlere uyması halinde yeterlilik belgesi ile birlikte anlaşmalı evrak basımına izin verir. Anlaşma yapılan matbaa belirli bir Sıra / Seri numaralarını takip ederek resmi evrak basımını gerçekleştirebilir ve sadece bulunduğu il ve ilçelerine resmi evrak basabilir. Basılı evraklar üzerinde bulunduğu il kodu da yer almaktadır. Bu il kodunun dışında anlaşmalı belge basımı yapamaz ve çoğaltamaz.

Anlaşmalı matbaa firması olan EGEFORM MATBACILIK   anlaşmalı matbaa hizmetleri fiyatları listesi için iletişim formundan veya telefonla müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.